2439/1739
Robert Jacobsen (f. København 1912, d. Egtved 1993)
Uden titel fra “Runer”. Sign. Rob Jac, E.A. Kobbertryk i farver med håndkolorering. Trykt hos Ivan Edeling. Bladstørrelse 54×44.
Proveniens: ”Danske Banks gamle hovedsæde” Antikviteter, kunst og design hidrørende Erichsens Palæ og andre historiske bygninger i Holmens Kanal.
Dette emne handles i fuldmoms
Stand
Papiret er let gulnet. Undersøgt i ramme.
Eftersyn
I
Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
10 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
1120679 | ||
951180 (Autobud) | ||
1120679 | ||
951180 (Autobud) | ||
843788 | ||
951180 | ||
953433 (Autobud) | ||
951180 | ||
953433 | ||
576 |
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.