2439/1718
Peter Brandes (f. Assens 1944)
Uden titel. Sign. Brandes, 67/100. Litografi i farver. Bladstørrelse 120×80.
Dette emne handles i fuldmoms
Vurdering
900570 (Autobud) | ||
1120679 | ||
900570 | ||
1092565 |