2441/505
Nils Erik Gjerdevik (f. Oslo 1962, d. København 2016)
“Baby billed”, 1983–85. Sign. Gjerdevik 83–84; sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred med collage. 130×100.
God stand.
Vurdering
846436 | ||
91369 | ||
846436 |