2435/1234
Kamévedhæng af 14 kt. guld prydet med udskåret kamé samt kæde af 18 kt. guld. Vægt i alt ca. 10,5 g. L. 3,6 og 41 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Smykker og Fashion, 28. august 2024
Vurdering
Hammerslag
17 bud