12118/44
Joakim Skovgaard (f. København 1856, d. sst. 1933)
En ko. Sign. Joakim S 1877. Olie på lærred. 18×21. Rammemål 32×34,5.
Intet at bemærke. Mindre afskalninger.
Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
20 bud