2442/963
Dansk møbeldesign
Spisebord af teak med hollandsk udtræk. 1960'erne. H. 75. L. 140/239. B. 85.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering