1648/907
“Cocktail”. Pendel med 12 løsthængende rød/hvide aluminiums-lameller. Udført hos Fog og Mørup. H. 37. Diam. 17.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 29. november 2016
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
7 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||