2438/​647

Space Copenhagen

“Rén”. To-personers sofa med stel af valnød, løse hynder i sæde og ryg med sort skind. Udført og mærket hos Stellar Works. L. 140.

Dette emne handles i fuldmoms
Stand

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.

Eftersyn
I Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

15.000–20.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?