2022/209
Ludvig Skramstad (f. Hamar 1855, d. München 1912)
Fjordparti i diset vejr. Sign. Ludvig Skramstad. Olie på lærred. 51×71.
Minimale retoucheringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. maj 2020
Vurdering
Hammerslag