2445/58
Emanuel A. Petersen (f. Frederiksberg 1894, d. Farum 1948)
Aftensol over en grønlandsk bygd. Sign. EmAP. Olie på lærred. 46×71.
Behov for let overfladerensning. Krakeleringer.
Vurdering
25 bud
1169079 | ||
1168182 (Autobud) | ||
1169079 | ||
1168182 | ||
1169079 | ||
1168182 (Autobud) | ||
1169079 | ||
1168182 (Autobud) | ||
1169079 | ||
1168182 | ||
1169079 (Autobud) | ||
1168182 | ||
1169079 | ||
1168182 (Autobud) | ||
1169079 | ||
1168182 (Autobud) | ||
1169079 | ||
1168182 (Autobud) | ||
1169079 | ||
1168182 (Autobud) | ||
1169079 | ||
1168182 (Autobud) | ||
843788 | ||
1168182 | ||
1169079 |