2422/928
Dansk design
Par standerlamper af messing med kannelerede stammer. 1950'erne. H. 139. (2)
Brugsslitage. Nogle ridser, mindre buler og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
Hammerslag
85176 |