2049/7098
To maskeopsatser, udskåret træ. Yoruba, Nigeria. H. 24 og 27. (2)
Proveniens: Ex. Gammel dansk privatsamling.
Begge med skader.
Tribal art, 6. december 2020
Vurdering
Hammerslag