2441/669
Jais Nielsen (f. København 1885, d. Hellerup 1961)
Uden titel. Usign. Glasmaleri, monteret kabinet af træ. Indvendig med to lyskilder. Lysmål 34×24. Kasse H. 55. B. 33. D. 9.
Ridser.
Vurdering
848160 | ||
207608 | ||
848160 | ||
503494 | ||
922832 | ||
848160 | ||
867811 |