1502/1105
Rolex
Herrearmbåndsur af stål. Model Oyster Perpetual DateJust. Chronometer certificeret automatisk værk med dato. Ref. nr. 16030. Champagnefarvet skive med visere og timemarkører af hvidguld. Rolex Jubilee lænke af stål med foldespænde. Kasse B. 35 mm. O. 18 cm. Æske og certifikat medfølger.
Ekstra led medfølger.
Uret virker, men der garanteres ikke for funktionaliteten. Fremstår med alders- og brugsslitage. Glas med ridser.
Smykker, 7. januar 2015
Vurdering
Hammerslag