1803/​1639

Jaeger LeCoultre memovox rejse vækkeur i kasse af stål med sort emalje. 20. årh.s midte. Skivediam. 27 mm. H. inkl. øsken 52 mm.

Der garanteres ikke for funktionaliteten. Forkasse med bulet/ødelagt topkant. Kasse med ridser, slidt emalje.

Varia, 18. januar 2018

Ure ▸ Lommeure

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

750 DKK

750 DKK