1803/1639
Jaeger LeCoultre memovox rejse vækkeur i kasse af stål med sort emalje. 20. årh.s midte. Skivediam. 27 mm. H. inkl. øsken 52 mm.
Der garanteres ikke for funktionaliteten. Forkasse med bulet/ødelagt topkant. Kasse med ridser, slidt emalje.
Varia, 18. januar 2018
Vurdering
Hammerslag