2023/​65

Dansk Louis XVI armstol. 18. årh.s slutning.

Ridser og mærker. Brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 1. juni 2020

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

2.100 DKK

2.100 DKK
2.000 DKK