2436/832
Gorham
“Leamington”. Skål af sterlingsølv. Udført hos Gorham. 20. årh. Vægt ca. 290 g. H. 4,5. Diam. 20.
Dette emne handles i fuldmoms
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Vurdering