2434/41
Fransk kaminspejl i ramme af forgyldt træ. 19. årh.s slutning. H. 143. D. 87.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Hver side af rammen med mindre afslag. Top med skade.
Vurdering
1067319 |