2131/1302
“Collier de chien” Armbånd af lys brun kalveskind med forgyldt udsmykning og spænde. B. 3,9 cm. L. 16–18 cm.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker og Fashion, 4. august 2021
Vurdering
Hammerslag