2131/​1302

Hermès

“Collier de chien” Armbånd af lys brun kalveskind med forgyldt udsmykning og spænde. B. 3,9 cm. L. 16–18 cm.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.

Smykker og Fashion, 4. august 2021

Vur­dering

4.000–5.000 DKK

Hammerslag