1742/163
Jeppe Andreas Larsen (f. Kerteminde 1935, d. sst. 1984)
“Parti fra Hindsholm”. Sign. JAL 65. Olie på lærred. 40×60.
Større krakeleringer.
Ældre malerier og møbler, 16. oktober 2017
Vurdering
Hammerslag