2132/733
Erik Hansen (f. 1916, d. 1982, Designer)
Landskaber i solnedgang. Begge sign. Erik. Olie på masonit. 42,5×55,5 og 59×60. (2)
Moderne kunst og design, 10. august 2021
Vurdering
Hammerslag