1946/1290
Et par diamantørestikker af 18 kt. hvidguld hver prydet med talrige brillantslebne diamanter. Diam. 15 mm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. En diamant mangler.
Smykker, 13. november 2019
Vurdering
Hammerslag