873/​230

En svensk Régence taburet af forgyldt træ, udskåret med mulinger og bladværk. 18 årh.s midte.

Konditionsrapport ved forespørgsel. furniture@bruun-rasmussen.dk

Møbler, varia & tæpper, 20. september 2017

Vur­dering

10.000 DKK

Hammerslag

9.000 DKK