873/230
En svensk Régence taburet af forgyldt træ, udskåret med mulinger og bladværk. 18 årh.s midte.
Konditionsrapport ved forespørgsel. furniture@bruun-rasmussen.dk
Møbler, varia & tæpper, 20. september 2017
Vurdering
Hammerslag