12016/126
Pierre Alechinsky (f. Bruxelles 1927)
“Arenthon”. Litografisk plakat i farver. Tryksign. Trykt hos Clot, Bramsen et Georges, Paris. 62,8×47. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 16. april 2020
Vurdering
Hammerslag
15 bud