2250/7651
Pierre Alechinsky (f. Bruxelles 1927)
“Theatre pacifique.” Sign. Alechinsky 78, 135/150. Litografi i farver. Lysmål 50×90.
Undersøgt i ramme. Papiret er let gulnet.
CoBrA, 13. december 2022
Vurdering
Hammerslag
14 bud