12013/31
Sam Francis, efter (f. San Mateo, Californien 1923, d. Santa Monica 1994)
Udstillingsplakat fra Fondation Maeght, 1983. Usign. Litografisk plakat i farver. 88,5×53. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 26. marts 2020
Vurdering
Hammerslag