12013/​31

Sam Francis, efter (f. San Mateo, Californien 1923, d. Santa Monica 1994)

Udstillingsplakat fra Fondation Maeght, 1983. Usign. Litografisk plakat i farver. 88,5×53. Uindrammet.

Kunst, antikviteter & design, 26. marts 2020

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag