2120/101
Ovalt Christian VIII piedestalskab af mahogni. Danmark, 19. årh.s midte. H. 145. B. 60. D. 38.
Brugsslitage. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
34 bud