1946/931
James Coignard (f. Tours 1925, d. Cannes 2008)
Komposition. Sign. J. Coignard, 2/8. Skulptur af bronze på stand af sortmalet træ. H. 25,5. L. 31,5.
Stand med slitage.
Moderne kunst og design, 12. november 2019
Vurdering
Hammerslag
31 bud