12141/112
Alfred Gregers-Rasmussen (f. 1904, d. 1994)
Klippekyst med brænding. Sign. A. Gregers-Ras. Olie på lærred. Rammemål 64×82.
Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag