2439/​1540

Engelsk regency brakefront bookcase af mahogni, overdel med buet top, fire glasdøre bag hvilke justerbare hylder, underdel med fire paneldøre. England, 19. årh.s begyndelse. H. 242. B. 185. D. 42.

Dette emne handles i fuldmoms

Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgler medfølger, ikke alle er originale men fungerer.

Fra i Lyngby
Vur­dering

8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?