Foto endnu ikke klar
879/1471
Michael Kvium (f. Horsens 1955)
“Possible Painting”. Sign. på bagsiden Kvium 00 med titel. Olie på lærred. 150×190. Uindrammet.
Proveniens: Galleri Faurschou, København.
Malerier, grafik og foto, 7. juni 2018
Vurdering
Hammerslag