2431/​2

Fritstående rokoko konsolbord af delvist spansk grønmalet træ, sarg med skuffe, udskåret med profileret bakkekant og cabriole ben på fødder. 18. årh. H. 71,5. B. 61. L. 86,5.

Brugsslitage. Ridser og mærker.

Fra i Aarhus
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?