1812/44
Et par piedestaler af flerfarvet marmor med kvadratiske baser og kapitaler. 20. årh. H. 104. B. 26. D. 26. (2)
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Mindre kanthak.
Ældre malerier og møbler, 19. marts 2018
Vurdering
Hammerslag