2440/803
Helena Tynell (f. Turpeinen 1918, d. 2016)
Et par loftslamper af messing og glas. Udført og mærket hos Glashütte Limburg. 1970'erne. H. 20. (2)
Stand
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
1044019 |