Foto endnu ikke klar
880/840
Olav Christopher Jenssen (f. Sortland, Vesterålen 1954)
Uden titel, Berlin, november 1996. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred monteret på plade. 21×24.
Moderne malerier og foto, 26. september 2018
Vurdering
Hammerslag