2148/1364
“Joy Tote” taske af brunt monogram kanvas med pinke læderbesætninger, gyldne beslag, et åbent rum med en indvendig lomme og brunt stof for. H. 25,5 x B. 26 x D. 15 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser på læderbesætninger. Alle mål er cirkamål.
Smykker og Fashion, 1. december 2021
Vurdering
Hammerslag