2043/333
“Marinanne”. Fransk figur af bronze. Stemplet Deposé. 19. årh. H. 28.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Patina.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag