2043/​333

“Marinanne”. Fransk figur af bronze. Stemplet Deposé. 19. årh. H. 28.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Patina.

Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag