2418/749
Torben Skov (f. Ringsted 1947, København/Møn,1978)
Kassestol af ask. Sign. med bly Torben Skov, 1/6. 2005. H. 90. B. 31. D. 37.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 30. april 2024
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
15 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||