11947/160
Ubekendt kunstner (, Unknown artist, early 20th century)
Marine. Sign. VH. Olie på lærred. Lysmål 40×56. Rammemål 59×75.
Kunst, antikviteter & design, 21. november 2019
Vurdering
Hammerslag