12003/​11

Elisabeth Schiøtt (f. København 1856, d. sst. 1938)

Parti fra Rapallo. Sign. og dateret Elis. Schiøtt Rapallo 13. Olie på lærred. Lysmål 43,5×56. Rammemål 35×47.

Behov for rensning.

Kunst, antikviteter & design, 16. januar 2020

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag