329/4
Robert Dudley Best (f. 1892, d. 1984)
Et par Bestlite BL-3 standerlamper, af sort messing. Udført for Gubi. Justérbar højde. Max. H. 146. (2)
Almindelig brugsslitage, herunder mindre ridser, afskalninger og mærker. Ene lampe med defekt afbryder. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Tvangssalg, 9. oktober 2024
Vurdering
Hammerslag
22 bud