2439/3
Harpun, lanse samt spækskål af træ med monteringer af ben. 20. årh.s begyndelse. L. 24, 158 og 194 cm. (3)
Visse lande uden for EU (tredie lande) forbyder import af effekter som indeholder materialer fra truede arter. Dette katalognummer kan være omfattet af en sådan bestemmelse, hvorfor det tilrådes potentielle købere at gøre sig bekendt med disse regler. Fremstår med alders- og brugsslitage. Skål total repareret.
Vurdering
1125598 | ||
1136010 | ||
1125598 | ||
830118 (Autobud) | ||
1125598 | ||
830118 |