Frederik Storch (f. Kerteminde 1805, d. København 1883)
Italienerinde og barn ved et vejalter. Sign. Storch. Olie på lærred. 32×22,5.
Mindre krakeleringer. Let overfladerensning anbefales.
17 bud
847418 | ||
1124112 (Autobud) | ||
847418 | ||
1124112 | ||
847418 (Autobud) | ||
1124112 | ||
847418 (Autobud) | ||
1124112 | ||
847418 (Autobud) | ||
1124112 | ||
847418 (Autobud) | ||
1124112 | ||
847418 (Autobud) | ||
1124112 | ||
847418 | ||
40357 | ||
847418 |