2109/​566

Kim Tschang-yeul (f. Maengsan 1929)

“Water Drops”, 1988. Sign. Kim Tschang-yeul, 244/300. Litografi i farver. Bladstørrelse 110×75. Uindrammet.

Original stand.

Moderne kunst og design, 2. marts 2021

Vur­dering

4.000–5.000 kr.

Hammerslag