12044/10
David Andersen
Et par norske lysestager af sølv. Stemplet DA 830S. Udfyldte. H. 20,5. Diam. 10,5. (2)
Fremstår med minimale alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 29. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
28 bud