2433/605
Mogens Nielsen (f. Silkeborg 1950, Nordjylland,1982-)
“Dukkevogn”. 2004. Signeret og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 105×80.
Vurdering
Hammerslag
180420 | ||
982877 |