2447/546
Gunnar Westman (f. København 1915, d. 1985)
“Spætten”. Dørhammer af jern. Usign. Udført på Morsø Jernstøberi. H. 22. B. 7,5. D. 7.
Fremstår med sparsom alders- og brugspatina. Har udelukkende været monteret indendørs.
Vurdering
Hammerslag
30 bud
949471 | ||
924384 | ||
949471 | ||
924384 | ||
162857 | ||
924384 (Autobud) | ||
162857 | ||
924384 | ||
1155636 (Autobud) | ||
924384 | ||
1155636 (Autobud) | ||
924384 | ||
1155636 (Autobud) | ||
924384 | ||
1155636 (Autobud) | ||
924384 | ||
1155636 (Autobud) | ||
924384 | ||
1155636 (Autobud) | ||
924384 | ||
1155636 (Autobud) | ||
924384 | ||
1155636 | ||
924384 | ||
283030 | ||
924384 | ||
283030 | ||
925093 | ||
1064805 | ||
1145954 |