2108/​552

Bentemarie Kjeldbæk (f. Herlev 1952)

“Las Meninas”. Sign. på bagsiden Bentemarie Kjeldbæk, 2010. Olie på lærred. 200×140. Uindrammet.

Moderne kunst og design, 23. februar 2021

Vur­dering

15.000–18.000 kr.

Hammerslag

14.000 kr.

854798 14.000 kr.
272006 13.500 kr.
137 (Autobud) 13.000 kr.
272006 13.000 kr.
137 12.500 kr.
1061380 12.000 kr.