2108/​552

Bentemarie Kjeldbæk (f. Herlev 1952)

“Las Meninas”. Sign. på bagsiden Bentemarie Kjeldbæk, 2010. Olie på lærred. 200×140. Uindrammet.

Moderne kunst og design, 23. februar 2021

Vur­dering

15.000–18.000 DKK

Hammerslag

14.000 DKK

14.000 DKK
13.500 DKK
(Autobud) 13.000 DKK
13.000 DKK
12.500 DKK
12.000 DKK