2108/552
Bentemarie Kjeldbæk (f. Herlev 1952)
“Las Meninas”. Sign. på bagsiden Bentemarie Kjeldbæk, 2010. Olie på lærred. 200×140. Uindrammet.
Moderne kunst og design, 23. februar 2021
Vurdering
Hammerslag