2104/77
Arthur Brett & Sons
Engelsk bogskab af mahogni indlagt med lyst træ, overdel med to glasdøre. Ettikette på bagsiden 'Arthur Brett & Sons made for Lysberg Hansen & Therp'. 20. årh. H. 228. B. 113. D. 48.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
22 bud